0 položek za 0 Kč

Aktuality

18.02.2019PARACORD - nové druhy skladem!
Naskladnili jsme pro Vás novou várku PARACORDU. V oddělení naleznete nové barvy a vzory této pevné a oblíbené šňůry. Vy…

12.02.2019

Nové fotogalerie a návody Vašich nožů


Připravili jsme pro Vás novou podobu galerií Vašich (nejen) nožů a fotonávodů. Nechte se inspirovat!   Jiří Snoha…

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých? » Doporučte nás!

10 tipů k čemu může posloužit PARACORD náramek

 

PARACORD náramek vypadá na pohled jako obyčejný ozdobný prvek, který stylově doladí snad jakýkoliv outfit. Tuto módní maličkost lze využít skutečně ke každé příležitosti, ovšem jako jediná v případě nouze může pomoci zachránit lidský život. Proto tuto multifunkční věcičku maximálně ocení leckterý jeho nositel. K čemu může náramek z  paracordu vlastně posloužit? Odpověď na tuto otázku zní „k mnoha účelům“. Pro inspiraci zde uvádíme 10 tipů.PARACORD náramek je spletený z prvotřídního paracordu. Toto lano splňuje přísné normy, taktéž i zátěžové zkoušky. Po vypletení paracordu vznikne extra dlouhý provaz, jenž udrží až 250 kg. Jeho délka činí obyčejně 4 metry. Některé modely v sobě ukrývají až 6 metrů lana.  Nouzově je možné se spustit po provazu dolů. Zkrátka touto bytelnou šňůrou se dá jednoduše slaňovat.

S náramkem na přežití mohou lidé vytáhnout různé předměty z těžko dostupných míst. Může jít přitom o drobné věci až po rozměrnější náklady.

Paracord  náramky Náramek SURVIVAL PARACORD D-SHACKLE ČERNO/ČERVENÝ

PARACORD náramek je fantastický pomocník, kterého lze využít po rozpletení ke svazování. Tímto lanem mohou lidé přivázat rozmanitý materiál k automobilu. Užít jej standardně mohou i k dalším činnostem, jako je vytvoření provazového žebříku, provizorní střechy, prádelní šňůry či ohlávky pro zvířata. S tímto lanem se dá také zavěsit houpací síť, svázat nezvaného hosta a provádět mnoho jiných věcí.

Rozmotaný náramek může rovněž sloužit na uvazování. Tímto elastickým lanem lze uvázat člověka a zachránit mu tím život. Nebo s ním mohou lidé v našich podmínkách uvázat loďku takový způsobem, aby se mohla v klidu pohupovat u břehu.

S parašutistickou šňůrou se dá krásně improvizovat. Lze s ní vyrobit praktické popruhy, nosítka, tkaničky nebo řemeny.

Pokud člověk při sobě v přírodě nemá dentální nit, tak mu v tomto případě může posloužit i kousek paracordu. Ten se do požadované délky rozmotá, zkrátí a vyndají se z něj jednotlivé vlákna. Tyto vlákenka skvěle vyčistí mezizubní prostory.

Paracord  náramky Náramek SURVIVAL PARACORD COYOTE/ČERNÁ

Na náramku z paracordu je nepřehlédnutelná i zapínací spona. Její součástí je magnesiová tyčinka a škrtátko. S těmito dvěma komponenty lze rychle a bez námahy zažehnout oheň.

Některé verze PARACORD náramku jsou vybaveny i píšťalkou. Toto speciální akustické zařízení vydává intenzivní zvuk, jenž je slyšet na vzdálenost pět set metrů.

Uprostřed náramku se kupříkladu může schovávat i důmyslně řešená pila. Tuto výbavu využije jeho uživatel k uříznutí větve či silnějšího stromku.

Paracord  náramky Náramek SURVIVAL PARACORD ČERNÝ s kompasem

Existuje i PARACORD náramek, jehož součástí je například kompletní rybářská sada s muškou, reflexní páska a mnoho dalšího úžasného příslušenství. Rybářská sada se vyznačuje pevností, taktéž i bezvadnou nosností. Nejeden rybář s ní chytí zajímavý úlovek. Reflexní páska zase poslouží při zhoršené viditelnosti.

PARACORD náramek se prodává ve třech základních velikostech. Tento vysoce funkční doplněk je k mání v celé řadě barevných variací.
 

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.
(opakováním zadáním novinky odhlásíte)

Veškeré údaje kromě e-mailu jsou nepovinné, pro přihlášení k odběru novinek stiskněte prosím tlačítko ODESLAT

E-mail
Zadaný e-mail:
Příjmení a jméno
Příjmení:Jméno:
Osobní údaje
Ulice:Město:
PSČ:Firma:

Partneři
Skvělý český portál o nožířském řemesle s početnou komunitou.

© 2019 P.M.P. Company s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

TOPlist