0 položek za 0 Kč

Aktuality

18.02.2019PARACORD - nové druhy skladem!
Naskladnili jsme pro Vás novou várku PARACORDU. V oddělení naleznete nové barvy a vzory této pevné a oblíbené šňůry. Vy…

12.02.2019

Nové fotogalerie a návody Vašich nožů


Připravili jsme pro Vás novou podobu galerií Vašich (nejen) nožů a fotonávodů. Nechte se inspirovat!   Jiří Snoha…

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých? » Doporučte nás!

Jaké existují druhy kuchyňských nožů

Kuchyňské nože jsou pokládány za nejpoužívanější nástroje, bez nichž si nedovedeme práci v kuchyni přestavit. Tito ostří pomocníci nám slouží k plné spokojenosti po mnoho let. V případě potřeby si můžeme svoji kuchyňskou sadu nožů doplnit o konkrétní řezný model, kterým skvěle si pokrájíme chleba, mrkev, cibuli, rajčata nebo maso. Obstarat bychom si měli zejména kvalitní verze nožů, jež se vyznačují mimořádnou odolností tím i předlouhou životností.

Kuchyňské nože se dají snadno rozdělit standardně na několik druhů. Tyto produkty poslouží jak amatérským kuchařům, tak i profesionálům. S kvalitními nástroji všem půjde vaření od ruky.

Univerzální nože pro každodenní používání se vyrábí v mnoha velikostech a tvarech. Tyto kuchyňské modely dozajista splní očekávání nejednoho uživatele, neboť s nimi je možné krájet či z lehkostí mazat. Zkrátka mají univerzální využití. Na trhu jsou k mání vzhledově a naprosto funkční nože, které nás uchvátí. Tento druh nože má velmi ostrou čepel o délce 20 cm.
Čepele pro kuchyňské nože EnZo Chef 185
Nože s krátkou čepelí pokrají, vykrojí či oloupou každou zeleninu i ovoce. Tyto nože se vyznačují výjimečnou kvalitou a jedinečně moderním vzhledem. V nabídce jsou zařazeny modely s délkou čepele od 5 cm do 10 cm.

Uzenářské nože nám poslouží v okamžiku, když si chceme pokrájet salám, klobásu, párek či jinou uzeninu. Délka ostří se může pohybovat mezi 25 cm až 40 cm.
Kuchyňské potřeby Kráječ sýra zakřivený
Nože na sýry pro pohodlné krájení i servírování se prodávají v rozmanitých provedeních dle sýrařských produktů. Tento druh nože se vyznačuje speciálním bočním výbrusem anebo děrovanou čepelí. Tyto detaily efektně zajistí, aby se sýr nelepil na nůž.

Kuchyňské potřeby Nůž na máslo 90mm

Nože na chléb a pečivo mají ozubené ostří, díky němuž snadno naříznete kůrku čerstvého chleba či jiného pečiva. Takový model nože má tenkou a úzkou čepel v délce 10 cm až 25 cm.

Mezi kuchyňské nože patří modely na maso s ostrou čepelí 25 cm, porcovací nože s hladkým ostřím v délce až 30 cm, vykosťovací nože s ostrou špičkou. Samozřejmostí jsou i špikovací, filetovací, dranžírovací a steakovací modely. Za zmínku stojí také nože na lososa v délce 35 cm, svačinkové nože s čepelí o délce 12 cm, nože na mazání s hladkým až vroubkovaným ostřím či cukrářské varianty.

Kuchyňské potřeby Nůž na sýr

V neposlední řadě existují také prvotřídní sekáčky na bylinky a vyvažovací nože s dvojitou čepelí.

Všechny zmíněné druhy kuchyňských nožů se dnes dají pořídit za příznivou cenu.

Kam pokračovat dál?

Prohlédněte si čepele pro kuchyňské nože a Kuchyňské potřeby

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.
(opakováním zadáním novinky odhlásíte)

Veškeré údaje kromě e-mailu jsou nepovinné, pro přihlášení k odběru novinek stiskněte prosím tlačítko ODESLAT

E-mail
Zadaný e-mail:
Příjmení a jméno
Příjmení:Jméno:
Osobní údaje
Ulice:Město:
PSČ:Firma:

Partneři
Skvělý český portál o nožířském řemesle s početnou komunitou.

© 2019 P.M.P. Company s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

TOPlist