0 položek za 0 Kč

Aktuality

18.02.2019PARACORD - nové druhy skladem!
Naskladnili jsme pro Vás novou várku PARACORDU. V oddělení naleznete nové barvy a vzory této pevné a oblíbené šňůry. Vy…

12.02.2019

Nové fotogalerie a návody Vašich nožů


Připravili jsme pro Vás novou podobu galerií Vašich (nejen) nožů a fotonávodů. Nechte se inspirovat!   Jiří Snoha…

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých? » Doporučte nás!

K čemu jsou dobré multifunkční kleště?

Multifunkční kleště jsou univerzální nástroje disponující nespočtem potřebných nástrojových komponent. Ty jsou navrženy tak, aby se daly snadno ovládat. S jednotlivými uzpůsobenými instrumenty se prakticky manipuluje jednou rukou.

Multifunkční kleště disponují patentovaným otvíráním, které si náramně pochvalují všichni uživatelé. Za zmínku stojí také bezpečnostní jištění. Pojistka se nachází na všech dílech, tím pádem se nemůže stát žádný úraz. Pokud by se multifunkční kleště dostaly do nepovolených rukou, nestane se vůbec nic.

Hlavní přednosti kleští

Běžně jsou kleště vybaveny odnímatelnou kapesní sponou a kroužek na karabinu. Součástí tohoto nástroje je stylové kožené a nylonové pouzdro. Další skvělou předností tohoto produktu je kompaktnost, lehkost a odolnost. Multifunkční kleště s různými koncovkami se vyrábí z vysoce kvalitní nerezové oceli. Dané kousky mají i protiskluzovou úpravu rukojeti. Mezi nimi se najdou i edice vykládané dřevem anebo působivou ergonomicky tvarovanou rukojetí. Veškeré modely excelují důmyslným designem. Vedle řad v nablýskané barvě oceli jsou k mání multifunkční kleště černo-stříbrné alternativě. Na pultech obchodů lze sehnat i modely v černém, zeleném, modrém a červeném odstínu.

Určení kleští


Multifunkční druh nářadí ocení nejeden náročnější uživatel. Po tomto nástroji nejčastěji sáhnou vojáci, adrenalinový nadšenci, rybáři a cestovatelé. Osobitější model kleští mají vždy neustále po ruce motorkáři a kutilové.

Funkce kleští

Co takové multifunkční kleště dovedou? Díky této vymoženosti si můžete utáhnout povolené šroubky, ustřihnout měkký nebo tvrdý drát, vypilovat část na dřevě nebo na kovu, otevřít láhev nebo plechovku. Samozřejmě že tento druh nástroje vám pomůže v dalších obtížných situaci. Krom utahovacích kleští, kleští s jehlovou špičkou, štípacích nástrojů, pilníků a otvíráků použít můžete nože, pilník s diamantovou vrstvou, krimpovací kleště, bity a nástavec, středně plochý šroubovák, měřítko na rukojeti, řezací hák, odizolovací břit na kabely. Multifunkční kleště obsahují někdy až 26 funkcí. Poohlédnout se však můžete po modelech 9v1 či 16 nástroji. Mezi věhlasné patří multifunkční kleště značek Leatherman.
 

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.
(opakováním zadáním novinky odhlásíte)

Veškeré údaje kromě e-mailu jsou nepovinné, pro přihlášení k odběru novinek stiskněte prosím tlačítko ODESLAT

E-mail
Zadaný e-mail:
Příjmení a jméno
Příjmení:Jméno:
Osobní údaje
Ulice:Město:
PSČ:Firma:

Partneři
Skvělý český portál o nožířském řemesle s početnou komunitou.

© 2019 P.M.P. Company s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

TOPlist