0 položek za 0 Kč

Aktuality

11.12.2018Recenze finky Polar 95 + soutěž o tento nůž ZDARMA
Borci z portálu www.tacticoolna.cz dali přičichnout akci našemu noži Polar 95. Líbil se, nelíbil? Vše se dozvíte na vide…

28.11.2018Výstava nožů PVN 2018.
V neděli 9.12.2018 se uskuteční již další ročník tradiční prodejní výstavy nožů v Praze v Novoměstské radnici na Karlově…

Nej hodnocené
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých? » Doporučte nás!

Lovecké nože

Každý lovec musí mít při sobě správné nástroje, kterými si dokáže poradit při jakékoliv situaci. Jedním z takových nářadí je lovecký nůž. Mnoho lidí jej považuje za model na přežití, i když jeho funkce je jiná. Především jej využívají myslivci. Tento druh nože má své místo i v leckteré kuchyni.

 Lovecký set Mora

Lovecké nože se prodávají v mnoha variantách. Mezi nejprodávanější kousky patří nože v celé řadě propracování a stylovým provedení. Ty mohou být různě upravené. Všechny modely se vyznačují mimořádným designem, často jsou umocněny řešenou uměleckou rukojetí. Ta je buďto ze dřeva anebo z jeleního paroží, eventuálně se využívají jiné moderní materiály.

NOŽE Ahti Kaira 72

Správný model loveckého nože by měl mít pevnou čepel s minimální délkou dvanácti centimetrů. Ta je vyrobena z nerezové oceli. Vedle toho se používají i další materiály. Ostří nože musí být velmi naostřené. Některé modely mají klasický tvar, jiné zase špičatější verzi.

NOŽE Ahti Janka 75

V obrovské nabídce specializovaných obchodů si lze prohlédnout lovecký nůž s mosaznou záštitou. Tento model s dřevěnou anatomicky tvarovanou rukojetí vyniká apartní rytinou, nezapomenutelné je také čepel z nerezové molybden-vanadiové oceli. Čepel má délku 14 cm. Ostří nože je hladké. Tento nůž váží 345 g. Dodává se v koženém pouzdře. Stojí přes 2 tisíce korun.

NOŽE Ahti Fillet Titanium 170

O něco dražší je model s oboustranně broušenou čepelí. Ten se náramně hodí pro lov a myslivost. Vyznačuje se typickou čepelí ve tvaru dýky. Má oboustranně elegantně řešenou záštitu. Rukojeť z jeleního paroží v délce 12,5 cm, která je navržena tak, aby práce s ní byla bezpečná. Opět lovecký nůž disponuje krásným koženým pouzdrem.

NOŽE  EnZo Trapper 115 12C27

Nejlevnější model stojí okolo tisícovky.  Populární jsou lovecké nože značky:

Kompletní nabídka v sekci nože >>

 

 

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.
(opakováním zadáním novinky odhlásíte)

Veškeré údaje kromě e-mailu jsou nepovinné, pro přihlášení k odběru novinek stiskněte prosím tlačítko ODESLAT

E-mail
Zadaný e-mail:
Příjmení a jméno
Příjmení:Jméno:
Osobní údaje
Ulice:Město:
PSČ:Firma:

Partneři
Skvělý český portál o nožířském řemesle s početnou komunitou.

© 2019 P.M.P. Company s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

TOPlist