0 položek za 0 Kč

Aktuality

13.11.2018Zásilkovna.cz - odesíláme 3x týdně!!!
Zrychlujeme doručení Vašich zásilek, a tak jsme je začali posílat přes oblíbenou službu Zásilkovna.cz 3x týdně a to vždy…

29.08.2018Výstava Nože 2018 v Příbrami!
Výstava Nože 2018 v Příbrami se nám pomalu blíží. A jako vždy Vám nabízíme možnost osobního odběru zboží objednaného na …

Nej hodnocené
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých? » Doporučte nás!

Survival náramky


Rádi byste svým nejbližším pořídili originální dárek, který navíc by měl mít praktickou podobu?  V tomto případě se podívejte na survival náramky, jimž se nijak neřekne než náramky na přežití. Ty totiž dokážou v neočekávaných situacích zachránit život nejednomu člověku. Ocitnete-li se na neznámém místě, jako je kupříkladu les, džungle či pustina, potom vám tento stylový doplněk pomůže přežít. Jsou mezi vámi jistě tací, kteří se už o tomto revolučním předmětu dávno dověděli, popřípadě už jej mají doma. Nicméně mezi vámi je spousta těch, kteří nemají ponětí, co to jsou survival náramky.

Paracord  náramky Náramek SURVIVAL PARACORD D-SHACKLE ČERNO/ČERVENÝ

Dovolte nám je stručně představit. Survival paracord náramky jsou vskutku ideální doplňky nejenom pro výletníky, ale i pro cestovatele. Poslouží vám při horolezectví, kempování, turistice a úžasných outdoor sportech. Jde o velmi trendy ozdobné prvky, které obsahují skvělé příslušenství. Náramky se nejčastěji nosí na zápěstí, ale můžete je zavěsit na různá místa. Z náramků se tak rázem stávají přívěsky. Skvěle se hodí jako ozdoba do vlasů. Kde nejednomu účesu dodají originalitu, šmrnc a osobitost.

Paracord  náramky Náramek SURVIVAL PARACORD ČERNÝ s kompasem

Survival náramky se splétají ze špičkové padákové šňůry. Ta má šíři zhruba čtyři milimetry a její délka se různě liší. Po odvinutí vznikne 3,5 až 5 metru paracordu.

Paracord  náramky Náramek SURVIVAL PARACORD ČERVENÁ/MODRÁ/BÍLÁ

Náramky se vyrábí zpravidla buďto z jednoho kusu anebo i ze tří kusů lana s nosností až dvě stě padesát kilogramů. Tyto produkty disponují jednoduchým a přitom kvalitním zapínacím systémem. Ten je k mání v univerzálním kovovém provedení nebo v plastové variantě. Někdy jsou tyto spony s trojzubcem řešeny tak, že mají ve výbavě křesadlo i píšťalku.

Paracord  náramky Náramek SURVIVAL PARACORD BLUE/WHITE

Součástí survival náramků může být nerezová drátová pilka. Toto příslušenství dovede odříznout i větev. Mezi další prvotřídní výbavu patří příslušenství s muškou, kompas, reflexní páska. Náramky z paracordu si můžete pořídit v hezkých jednobarevných či vícebarevných vzorech.
 

Prohlédnout nabídku Paracord >>

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.
(opakováním zadáním novinky odhlásíte)

Veškeré údaje kromě e-mailu jsou nepovinné, pro přihlášení k odběru novinek stiskněte prosím tlačítko ODESLAT

E-mail
Zadaný e-mail:
Příjmení a jméno
Příjmení:Jméno:
Osobní údaje
Ulice:Město:
PSČ:Firma:

Partneři
Skvělý český portál o nožířském řemesle s početnou komunitou.

© 2018 P.M.P. Company s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

TOPlist