0 položek za 0 Kč

Aktuality

11.12.2018Recenze finky Polar 95 + soutěž o tento nůž ZDARMA
Borci z portálu www.tacticoolna.cz dali přičichnout akci našemu noži Polar 95. Líbil se, nelíbil? Vše se dozvíte na vide…

28.11.2018Výstava nožů PVN 2018.
V neděli 9.12.2018 se uskuteční již další ročník tradiční prodejní výstavy nožů v Praze v Novoměstské radnici na Karlově…

Zhlédnuté položky
Nej hodnocené
Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých? » Doporučte nás!

RENAISSANCE WAX POLISH

Katalog. číslo:RW1
Hmotnost položky:0.07 kg
Akční cena: 329 Kč (vč. DPH)
Dostupnost:zboží je skladem
ks

Balení 65ml

RENAISSANCE WAX-POLISH byl původně vynalezen v britských výzkumných laboratořích v roce 1950, a to na zadání Britského Muzea techniky .

Při zkouškách britští vědci zjistili, že všechny stávající obchodní vosky na základě obvyklých přírodních vosků (včelí a karnaubský vosk), obsahují kyseliny, které časem, můžou poškodit původní povrchové úpravy , restaurovaného nábytku , kůže , kovů a dalších materiálů na které byli použity.

Vědci zkoumali nové tzv. "fosilní" nebo mikrokrystalické vosky, z rafinované ropy , a podařilo se jim najít nové vosky pro potřeby mnoha odvětví, od kosmetiky a léků až po těžké strojírenství.

Směs, která vznikla z tohoto výzkumu byla určená pro dlouhodobou ochranu všech druhů exponátů muzea. Konečně Britské Muzeum techniky mohlo použít RENAISSANCE WAX-POLISH, bez obav poškození povrchů cených exponátů..

 

Již více než čtyřicet let,
Profesionální restaurátoři, maloobchodníci, restaurátoři , řemeslníci a soukromé osoby po celém světě požívají RENAISSANCE WAX na ochranu svých sbírek , výrobků a dalších předmětů.

Leští a chrání:
RENAISSANCE WAX tvoří bariéru proti otiskům prstů a devastaci vody, vína, alkoholu a jiných látek. Má velmi vysokou odolnost proti vlhkosti, vytváří odolnou, lesklou ochrannou vrstvu. Zabraňuje korozi a zůstává zcela vodotěsný.

Malé množství velký účinek:
RENAISSANCE WAX je navíc velmi hospodárný , stačí nanést minimální množství a výsledek je převapující a úžasný. Vzduchotěsná balení udržuje vosk v perfektním stavu, vždy roztíratelný, bez jeho vysychání, s neomezenou trvanlivostí.

Konzervuje a čistí:
RENAISSANCE WAX nejen konzervuje , ale i čistí povrch. Po aplikaci zůstanou detaily povrchu křišťálově čisté , RENAISSANCE WAX odstraňuje předchozí použité vosky , odhaluje jemné detaily materiálů , zvláště dřeva, nezanechává skvrny.
Pro použití na:
Starožitný nábytek , kovy , šperky, sklo, smalt , kůže , dřevo , slonovinu , kosti , plastiky, porcelán, keramiku , příbory , nože, meče, zbroj, řezbářské výrobky, starožitnosti , vazby starých knih, hodiny, obrazy, olejová, akrylové, kvaše, tempery, alkydy, pastely, fotografické reprodukce, rytí Scrimshaw, v průmyslu např. ochrana vstřikovacích forem , automobily, lodě a jachty, golfové hole, střelné zbraně a mnoho a mnoho dalšího ! RENAISSANCE WAX je naprosto univerzální a svou kvalitou převyšující ostatní restaurátorské vosky a přípravky.

 

RENAISSANCE WAX v současnosti používají Národní Muzea a ostatní instituce po celém světě .

 
 

 

Zpět na předchozí stránku.

Provozovatel

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.
(opakováním zadáním novinky odhlásíte)

Veškeré údaje kromě e-mailu jsou nepovinné, pro přihlášení k odběru novinek stiskněte prosím tlačítko ODESLAT

E-mail
Zadaný e-mail:
Příjmení a jméno
Příjmení:Jméno:
Osobní údaje
Ulice:Město:
PSČ:Firma:

Partneři
Skvělý český portál o nožířském řemesle s početnou komunitou.

© 2018 P.M.P. Company s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

TOPlist